traktoristi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jawa 23 mustang

2 posters

Goto down

jawa 23 mustang Empty jawa 23 mustang

Příspěvek  popik Wed Dec 16, 2009 1:38 pm

chtěl jsem se zeptat nevíte někdo o někom kdo umí dobře připravit pincka na delší cestu ?
popik
popik

Poeet p?íspivku : 307
Age : 33
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

jawa 23 mustang Empty Re: jawa 23 mustang

Příspěvek  popik Sun May 16, 2010 8:48 pm

tohle co tet asi přečtete neni muj text je vyjmut z motorkáři .cz ale napsaný je upřímně a pravdivě -------------Mě příjde zbytečné, aby jsi sem psal takové blbosti. Ono třeba časem zjistíš, že mít dostatek výkonu je svým způsobem až nuda. Valíš si to furt kolem 100km/h, když otočíš plynem, tak to prostě jede. Já si chci letos koupit Pionýra a jet s ním na Grossglockner. Když jedeš na podkoňované motorce, tak každý kopec je svým způsobem nové dobrodružství, šineš si to krajinou a zjišťuješ, kolik věcí a drobností ti při té stovce uniká. Já rozhodně víc ocením to, když někdo dojede na padině na Slovensko, než na litru na Elbu Ono se mi zdá, že cestování se stává čím dál víc konzumní nuda. Nahltat kilometry, vyválet se u moře, vychrápat se v hotelu, nacvakat fotky a jet domů. Ta podstatná část - dobrodužství, se vytrácí. Kolik lidí dnes spí na divoko ve stanu? Kolik lidí dnes vyjede jen s mapou v a stanem v ruce, bez cíle, vstříc zážitkům a dobrodružství? Je to možná způsobený dobou... Každý hledá jistotu. Jistotu trasy, jistotu počasí, jisotu bezchybnosti dovolené. Pak zjistí, že dnes ujel místo 190km jen 150, ale v GPSce má naprogramované jednotlivé dny, s mapou pracovat neumí a je v prdeli... Možná se někomu zdá, že kecám kraviny... jen jsem chtěl říct, že podstata motorkářsví jde stranou. Už to není Live to ride, ride to live, osvobození a dobrodružsví. To nikdy není a nebude o věku a ani kubatuře. I když pro někoho, kdo bere motorku jen jako dopravní prostředek tohle může být důležité. Škoda, že není více dobrodruhů jako třeba Igor Brezovar.--------------a proto si svuj sen hodlám splnit :-D ikdyž mi každý říká že to je kravina No je v tom zvláštní kouzlo . hmm
popik
popik

Poeet p?íspivku : 307
Age : 33
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

jawa 23 mustang Empty Re: jawa 23 mustang

Příspěvek  Riko Tue May 18, 2010 5:18 am

No, to si musíš asi připravit sám s nějakou odbornou pomocí. Protože aj kdyby ti to někdo dokonale připravil, může se vždycky stát, že to někde zůstane, a pak budeš přesně vědět kam šáhnout.
Riko
Riko

Poeet p?íspivku : 354
Age : 42
Location : Rakvice
Registration date : 18. 04. 08

http://www.suzukibandit.cz

Návrat nahoru Goto down

jawa 23 mustang Empty Re: jawa 23 mustang

Příspěvek  popik Tue May 18, 2010 1:47 pm

Riko napsal:No, to si musíš asi připravit sám s nějakou odbornou pomocí. Protože aj kdyby ti to někdo dokonale připravil, může se vždycky stát, že to někde zůstane, a pak budeš přesně vědět kam šáhnout.
to jo tak drobnosti pořeším ale chci zkontrolovat vnitřek a na ten si netroufnu
popik
popik

Poeet p?íspivku : 307
Age : 33
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

jawa 23 mustang Empty Re: jawa 23 mustang

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru